מאמרים

הרדלס פרו ומערכת ה – TAP

מערכת הרדלס פרו הינה מערכת ייחודית לטיפול מרכזי במים לכל הברזים בבית והיא נחשבת לטובה בעולם. פתרון מתקדם למי שתייה ורחצה החוסך זמן וכסף, כמו גם התעסקות בנזקי האבנית. מעניקה “חווית שתייה” למים צלולים להפליא מכל הברזים בבית, מחליפה את המיני בר ומטהרי המים ומשאירה מקום פנוי על השיש במטבח.

המערכת מותקנת אחרי שעון המים ודואגת למתן מים אייכותים בכל הבית. קומפקטית, חכמה ומתאימה לכל סוגי הצנרת ומרכזות המים הראשיות.

המערכת מצויידת ברשת נירוסטה דו-שכבתית המסננת באופן קפדני משקעים, חול, מזהמים, אבנים ושאר חלקיקים בלתי מומסים. הסינון הנכון הכרחי לשלל אביזרי המים במרחב הביתי לאורך זמן.

בלב המערכת קיימת מחסנית “אבני לשם” שהינה מחסנית הפלא! תפקיד מחסנית “אבני הלשם” הינו לטפל באבנית ברמה טובה ועדיין לשמור על האיכות של המים (יחס הגבה).

המים המתקבלים גם איכותיים לשתייה וגם מטופלים מפני אבנית!

כיצד פועלת מערכת ה – TAP?

המערכת פותחה במעבדות החברה ועל כך זכתה בתעודות איכות והצטיינות ייחודיים מסוגם בעולם.

גדולתה של המערכת בפשטותה – 

tipa  על ידי סיבוב הפרו נגד כיוון השעון מוחדרת טיפת אויר לתוך הסנן ואז זרם המים מפעיל טורבינה.

tipa הטורבינה מבוססת על שישה כנפונים שבנויים כך שזרם המים שעובר דרכם יוצר מערבולת (ציקלון) במהירות עצומה.

tipa בנוסף, באחד הכנפונים נקדח חור על מנת להוציא את הטורבינה מאיזון ועל ידי כך לגרום לה לרעוד ולהכניס את המכשיר לויברציה לצורך ניעור וניקוי המשקעים שנתפסו בפילטר שמתעקשים לא לצאת.

tipa הפעולה מבטיחה שלא יישאר אף לכלוך במסנן ומונעת התפתחות בקטריות במסנן.

 

מערכת הפרו הוכיחה את עצמה במשך שנים רבות כיעילה ובטוחה ולכן אין סיבה להתפתות לחיקויים של מערכות הנחזות להיות משופרות אשר לא הוכיחו את יעילותן ומתיימרות לבצע אפקטים דימיוניים שכל בר דעת מבין כי הם סיפורי מעשיות.

|
× צריכים עזרה? לוואטסאפ עם נציג
דילוג לתוכן